Hakkımızda


okan-tekstil-hakkimizdaOKAN
, dinamik, genç ama deneyimli bir şirket olup, yabancı giyim şirketlerinin Türkiye’de ki hazır giyim kaynak ve imalat fırsatlarını sunuyor.

OKAN Tekstil LTD kurulduğu 1983 yılından bu yana kendi örme üretim kapasitesi ile İstanbul / Türkiye de ki en iyi ve en güvenilir hazır giyim üreticilerinden biridir. Fabrika 12000 m²’lik bir alanda yer almaktadır. Fabrika da üretim ayda 150-200 bin adet kapasite ile 13 milyon euro ciroya yarı-entegre edilmiştir ve ürünlerin %80 i fabrika içinde yapılmaktadır. Geriye kalanlar için taşeronlar ile çalışmaktayız.

OKAN Tekstil, yüksek kaliteli hizmetler ve ürünler sunarak pazardaki rekabet gücünü korumaktadır. Politikamız, müşterimizi doğru anlayıp, beklentilerini mükemmel bir biçimde sağlamak için ilk olarak deneme ürünler üretmek.

Tüm operasyonlarımızı da “garantili müşteri memnuniyeti” prensibini baz almaktayız.

Size, fabrikamızda kaliteli ürünler sağlar, güvenilir ve uygun maliyet ile yardımcı olabiliriz.

Eğer ürünleriniz zaten Türkiye’de üretiliyor ise, sizin adınıza çalışmaları denetleyerek, size sunulan hizmetin kalitesini garantileyebiliyoruz.

Ürünlerimizin, %30’unu Almanya, %20’sini İtalya, %20’sini Fransa, %10’unu İspanya ve %10’unu Hollanda ya ve geri kalan %10’unu Danimarka, İngiltere, İsveç vb. ülkelere ihraç ediyoruz… Yüksek kaliteli ürünlerin ihraç ederek kaliteli hizmet ve ürünlerin sonucunda pazar payımız sürekli olarak artmaktadır. Dünyanın önde gelen markaları ile çalışmaktayız.

Son zamanlarda çoğu müşterilerimizle ajanslar aracılığıyla çalışmaktaydık. Tekstil sektörümüzdeki deneyimimize baktığımızda, müşterilerimizle doğrudan ilişkilerimizin bize önemli faydalar sağladığını gördük. Bu doğrudan ilişkilerimiz sayesinde fiyat düşüşlerini, iletişimde kolaylığı ve hızlı bilgi akışını tecrübe ettik. Bu tecrübeler, özet olarak bize, daha iyi müşteri memnuniyeti, doğru zamanlama, hız ve fiyat olarak geri döndü.

Doğrudan ilişki gerekliliklerini yerine getirmek üzere, OKAN, uygun organizasyonel değişiklikler ve altyapı kurdu. OKAN olarak biz, gelecekte, şirketiniz ile iş ilişkilerimizi yükseltmek ve derinleştirmek için şirketiniz ile doğrudan çalışmak istiyoruz.

İmalat ve kaynak tekstil sektöründe aradığınız ne olursa olsun sizi “Okan Avantajları”nı tanıtmak istiyoruz. Tekstil sektöründe ki bilgi birikimimiz ve tecrübelerimiz size heyecan verici ve karlı fırsatları konusunda yardım edecektir.

Detaylı bir biçimde ihtiyaçlarınızı kısaca bizimle tartışmak isterseniz bizimle iletişime geçin, size Türk tekstil sektörü gelişimi konusunda daha fazla bilgi verebiliriz.

BSCI
Oeko-tex
Sedex