Değerlerimiz

Okan, yetiştiği topraklara minnet duygusu olan insanların ortak çabalarından doğmuş bir fikir. Dolayısıyla bu fikrin büyümesinde maddi atılımlar kadar manevi değerlerin de payı var. Markanın kimliğine doğrudan etki eden bu faktörleri üç ana başlıkta toplayabiliriz.

 

  • İnsan Odaklı Üretim: Çalışanlarımız bizim hayal ortaklarımız. Bu yüzden iş akışlarımızda önceliğimiz her zaman bireysel haklara uygun bir zemin hazırlamak. Üretim atmosferimizde, kanuni çerçevelere riayet ederek belirlediğimiz kurallarımızla yüksek verime ulaşmayı hedeflerken, iş arkadaşlarımızın çalışma koşullarını daha iyi hale getirmeye özen gösteriyoruz.
     
  • Doğaya Karşı Sorumluluk: Yaşadığımız gezegen gelecek nesillere aktaracağımız en önemli miras. Marka olarak hem sosyal sorumluluk projelerimiz hem de sürdürülebilir üretimi benimseyen anlayışımızla işin yalnızca “iş” olmadığına inancımızı koruyoruz. 
     
  • Adil Ticaret & Şeffaf Yönetim: Dürüst bir çözüm ortaklığı için etik unsurlara bağlılığın önemine vurgu yapıyoruz. Müşterilerimize, bağlı bulunduğumuz resmi kurumlara ve çalışanlarımıza hesap verebilir olmak, bizim için bir zorunluluk değil iş anlayışımızın bir parçası.

 

 

“Etik, yaşayan her şeye karşı hissettiğimiz sonsuz sorumluluktur.”

Albert Schweitzer

OKAN TEKSTIL
Kalite Belgelerimiz
OKAN TEKSTIL
Referanslarımız
Copyright © Since 1983 Okan Tekstil • All rights reserved. | by AJANSSO